Agenda

De openbare optredens zijn te herkennen aan: (O)

 

2016

9 oktober, Huiskamer Festival, locatie: Galerie De Verbeelding, Oud-Beijerland (O)
http://www.bijbeijersbinnen.nl/

29 september, Bibliotheek Hardinxveld -Giessendam, 15:00 en 16:00 uur (O)

22 september, Bibliotheek Middelharnis, 14:00 uur (O)
http://www.leerenbeleef.nl/Activiteiten?cursusid=1084

3 september, Bram Rozafestival, Nieuw-Beijerland (O)
http://www.bramrozafestival.nl/bram-dag/

10 juli, Verhalen Bazaar, Wijkpark het Oude Westen, Rotterdam (O)
http://www.verhalenbazaar.nl/

6 juli, Alzheimer Café, Middelharnis (O)

29 juni, Brasserie De Groene Engel (Golfclub Strijen), Wijnverhalen

7 en 14 juni, KBS Agnes, Rotterdam

4 juni, Waterval Internationaal Vertelfestival, Zwolle (O)
https://www.facebook.com/watervalvertelfestival?fref=ts

28 mei, Minstrelen en Vaganten in de Vrijstad, middeleeuws festival, Culemborg (O)
https://www.facebook.com/events/1688914224696169/

26 mei, Verzorgingshuis De Blije Borg, Hendrik Ido Ambacht

24 en 31 mei, PCB Waalseschool, Rotterdam

22 april, Odensehuis, Oud-Beijerland (O)

12 en 19 april, OBS De Clipper, Rotterdam

18 april, Bibliotheek Dordrecht, 13:30 uur, (O)

13 april OBS De Pijler, Rotterdam

6 april, PCB Pniël, Rotterdam

5 april, PCB De Savornin Lohmanschool, Rotterdam

23 en 30 maart, OBS Charlois, Rotterdam

29 maart, SBO Sonnevanck, Rotterdam

15 en 22 maart OBS Bloemhof, Rotterdam

18 maart, Bibliotheek Hoogvliet, Rotterdam (O)

16 maart OBS De Barkentijn, Rotterdam

16 maart, Bibliotheek Feijenoord, Rotterdam (O)

11 maart, Finale vertelwedstrijd De Grijze Kanarie, Galerie Kralingen, Rotterdam

1 en 8 maart, KBS De Kleine Prins, Rotterdam

5 maart, try-out Labyrint, Gouda

2 maart, OBS De Globe, Rotterdam

27 februari, Try-out Labyrint, Maasdam

21 februari, presentatie Storyslam, bibliotheek Den Bosch (O)

17 februari, OBS De Barkentijn, Rotterdam

16 februari, KBS Jozef, Rotterdam

14 februari, Huiskamerconcert, Oud-Beijerland (O)

13 februari, huiskameroptreden, Spijkenisse

3 en 9 februari, OBS Van Brienenoord, Rotterdam

4 februari, Blijbergschool, Rotterdam

29 januari, voorronde vertelwedstrijd De Grijze Kanarie, Galerie Kralingen, Rotterdam

5 en 26 januari, OBS De Mare, Rotterdam

19 januari, PCSO A.J. Schreuder, Rotterdam

2015

8 januari, Sri Saraswatischool, Rotterdam

15 januari, Sri Saraswatischool, Rotterdam

16 januari, presenteren Vertelwedstrijd, Rotterdam

22 januari, Jan Prinsschool, Rotterdam

29 januari, Jan Prinsschool, Rotterdam

5 februari, Heijbergschool, Rotterdam

12 februari, Heijbergschool, Rotterdam

15 februari, Luisteren naar Wijn, Restaurant ’t Kookhuys, Oud-Beijerland (O)
http://www.restaurantkookhuys.nl/

19 februari, Hildegardisschool, Rotterdam

5 maart, Prinses Julianaschool, Rotterdam

8 maart, Luisteren naar Wijn, Theater Kaleidoscoop, Nieuwkoop (O)
http://www.kaleidoskoop-nieuwkoop.nl/

12 maart, Juliana van Stolbergschool, Rotterdam

19 maart, CSBO De Boei, Rotterdam

26 maart, PCSO De Regenboog, Rotterdam

9 april, OBS De Klimop, Rotterdam

16 april, OBS De Klimop, Rotterdam

23 april, PCSO De Regenboog, Rotterdam

21 mei, CSBO Bergkristal, Rotterdam

 

2014

20 mei, Wooncentrum De Gravin, Oud-Beijerland

30 mei t/m 1 juni, Waterval Vertelfestival, Zwolle (O)
http://www.deverhalenboot.nl/festival/ 

3 juni, CBS Het Middelpunt, Rotterdam

8 juni, Parkdagen in het Laningpark, Oud-Beijerland (O)
http://www.deparkdagen.nl/parkdagen/programma_Dans-_en_kinderpodium.html
13:40, 14:40, 15:40 en 16:40 uur

19 juni, Kinderboekhandel De Giraf, Dordrecht

21 juni,  iHuman Festival op Wereldhumanismedag in Theater de Philharmonie in Haarlem….http://www.human.nl/wereldhum…/tekst-47417-ihuman-festival

22 juni, Luisteren naar Wijn, Restaurant Pinokkio, Strijen (O)

4 juli, Luisteren naar Wijn, bij particulier, Hellevoetsluis

31 augustus, Verhalenbazaar Rotterdam. 12:00 – 18:00, Wijkpark Het Oude Westen (O)
http://www.verhalenbazaar.nl/ 

6 september, Bram Roza Festival, Nieuw-Beijerland, 20:00 uur (O)
http://www.bramrozafestival.nl/

11 september, Christelijke Basisschool Mozaïek, Rotterdam

18 september, Openbare Basisschool De meridiaan, Rotterdam

25 september, Augustinusschool, Rotterdam

28 september, Luisteren naar Wijn, Restaurant Het Kookhuys, Oud-Beijerland (O)
http://www.restaurantkookhuys.nl/

1 oktober, opening Kinderboekenweek, Basischool Het Octaaf, Krimpen aan den IJssel

9 oktober,  Fatimaschool, Rotterdam

11 oktober, Luisteren naar Wijn, Watersportvereniging Goeree, Ouddorp (O)
http://www.wsvgoeree.nl/

12 oktober, Storyslam Amsterdam (O)

16 oktober, Openluchtschool, Rotterdam

30 oktober, Tarcisiusschool, Rotterdam

6 november, Tarcisiusschool, Rotterdam

13 november, Auris Hildernisseschool, Rotterdam

13 november, 19:30, Verhalenkaravaan in Alcazar, Puttershoek (O)
http://www.alcazarevents.nl

18 november, Luisteren naar Wijn, Beijerkorf, Oud-Beijerland (O)
http://www.welzijnhoekschewaard.nl/Seniorenwerk/De-Beijerkorf

20 november, Auris Hildernisseschool, Rotterdam

28 november, Luisteren naar Wijn, Restaurant Fortezza, Hellevoetsluis (O)
http://www.restaurantfortezza.nl/